Benjamínci

děti ve věku 5 a 6 let

Vážení rodiče,

je zde ještě několik málo informací, které byste měli vědět:

• Je zde možnost, abych děti vyzvedávala já sama ze školky a brala je rovnou na schůzku. Již s několika rodiči jsem se o této možnosti bavila a jsem domluvena o vyzvedávání dětí. Dítě bych vyzvedávala ze školky v čase 14:30 – 14:45. Napište mi prosím, jestli máte zájem o tuto možnost, abych dítě vyzvedávala či ne.

• Dále bych chtěla požádat o omlouvání dětí v případě jejich neúčasti na schůzce, prostřednictví SMS nebo i jiným způsobem, v co nejbližším čase.
  • V rámci společné komunikace bych chtěla navrhnout vytvoření společné Whatsappové skupiny. Zde bych já sama, ale i vy mohli psát různé dotazy, informace apod. Napište mi, jestli se chcete zapojit do této společné skupiny.
  • Důležitým kanálem pro informace jsou také naše webové stránky a facebookové stránky. Tyto stránky jsou aktualizovány a naleznete zde např. přibližný plán akcí, které nás čekají.
  • Naší tradicí ve skautu je psaní tzv. Kroniky. Zde s dětmi zapisujeme každou schůzku a co se v ní dělo. Chtěla bych vás požádat o pomoc při psaní Kroniky. Po každé schůzce jedno z dětí obdrží tuto Kroniku, udělá do ní doma zápis a na další schůzce kroniku donese zpět – Kornika je bodově ohodnocena. Nemusíte se ale strachovat, v Kronice bude přiložen návod, jak psát zápis.
  • V neposlední řadě bych vás chtěla i děti pozvat tuto sobotu na Sliby. Je to věc, která se koná jen na táboře, není přístupná veřejnosti a nyní je tu možnost se Slibů účastnit. Je to úžasná příležitost pro Benjamínky vidět, jak dítě dává slib a stává se světluškou/vlčetem/skautem.
  • S případnými dalšími dotazy anebo nejasnostmi se nebojte na mě obrátit na čísle: 739865103

vedoucí družinky Benjamínci

Hana Sedlářová